ZAJĘCIA DODATKOWE

Kontakt ze szkołą

 

tel. 0413061071

Harmonogram dodatkowych godzin w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II

w Jaworzni w roku szkolnym 2017/2018

SEMESTR I

 

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W JAWORZNI

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II 

Nasz patron

Kadra pedagogiczna

Nasze osiągnięcia

Dokumenty szkolne

Archiwum

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień i godzina realizacji

1.

 

Mazur Renata

Zajęcia dodatkowe

z biologii

VII

Środa 1345 - 1430

Zajęcia przyrodnicze

V

IV, V, VI

(dla chętnych)

Czwartek 730 - 815

Czwartek 1245 - 1340

Zajęcia komputerowe

I - VII

Piątek 1345 - 1500

 

 

2.

 

Walas Iwona

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

V

Piątek 730 - 815

Zajęcia wyrównujące różnice programowe

klasa VI

Wtorek 1305 - 1350

3.

Cebulska Urszula

Zajęcia z matematyki wyrównujące braki

VII

Piątek 730 - 815

4.

 

Martin Ewa

Zajęcia wyrównawcze

1

Środa 1435 - 1520

5.

 

 

Dąbek Katarzyna

Koło plastyczne

IV - VI

Wtorek 1440 - 1525

Koło plastyczne

VII

Wtorek 1525 - 1610

6.

Guzy Edward

Piłka ręczna

IV - VII

Piątek 1300 - 1430

Piłka nożna

IV - VII

Piątek 1300 - 1430

7.

Kwiatkowski Dariusz

SKS Tenis stołowy

IV - VII

Poniedziałek 1435 - 1535

Wtorki 1430 - 1530

Piątki 1500 - 1600

Treningi tenisa stołowego KS Feniks Jaworznia

IV - VII

Wtorki 1600 - 1700

Piątek 1600 - 1800

8.

Justyna Liber - Opałko

Zajęcia dodatkowe z

j. niemieckiego

VII

Wtorek 1500 - 1545

9.

Surdyka Zbigniew

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

IV - VII

Poniedziałek 1345 - 1430

Czwartek 1115 - 1200

10.

Sajdak Jacek

Chór

Formacje wokalno - instrumentalne

V - VI

Poniedziałek 1500 - 1700

Wtorek 1500 - 1700

11.

Zapała Dorota

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

3a

Czwartek 1010 - 1055

12.

Wsół Dorota

Zajęcia wyrównawcze

3b

Poniedziałek 1435 - 1520

13. 

Anna Bartusiak

Koło Teatralne

VI

Poniedziałek 1345 - 1430

(co drugi tydzień)

Zajęcia z

j. polskiego wyrównujące braki

VI

Środa 1250 - 1340

(wg potrzeb)

14.

Małgorzata Czekaj

Koło języka polskiego

SP

Wtorek 1300 - 1345

15.

Grzegorz Dziwoń

Koło fotograficzne

(dla chętnych)

SP i Gim

Środa 1345 - 1430

(co drugi tydzień)

16.

Ks. Stanisław Strycharczyk

Koło filmowe

V

Środa 1250 - 1340

17.

Halina Brożek

Zajęcia dodatkowe z chemii

VII

Wtorek 1345 - 1430

18.

Dorota Zapała

Zajęcia dodatkowe z

j. angielskiego

3a

Czwartek 1010 - 1055

19.

Małgorzata Białacka

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

2

Wtorek 1435 - 1520